Życzenia z Okazji Dnia Babci i Dziadka
14.jpg

Babciu i Dziadku życzę Wam wspaniałych emocji, dobrych ludzi wokół i czasu, który nie ucieka… Niech świat stoi dla Was otworem ,a Wy bez skrupułów bierzcie z niego co najlepsze.
Spełniajcie marzenia i cieszcie się każdą chwilą spędzoną w towarzystwie tych, których kochacie i przez których jesteście kochani. Niech dobry humor i zdrowie dopisują Wam każdego dnia.

Z okazji Dnia Babci/Dnia Dziadka życzymy Wam wszystkiego co w życiu najlepsze i najpiękniejsze, dobrego zdrowia, nieustającej radości i miłości oraz samych pogodnych dni.

Kochana Babciu/ Dziadku,

W dniu Twojego/Waszego święta, życzę Wam aby radość i pomyślność towarzyszyły Wam każdego dnia, abyście byli zdrowi i szczęśliwi.

Droga Babciu i Dziadku, z okazji Waszego święta życzę Wam zdrowia, miłości, radości z wnuków, aby każdy dzień przynosił Wam uśmiech i radość.

Kochana Babciu i Dziadku, życzymy dużo zdrowia, młodzieńczej energii, pociechy z wnuków i aby każdy dzień był pełen radości.

Z okazji Dnia Babci i Dziadka życzę Wam wszystkiego co najpiękniejsze, jednocześnie dziękując Wam za troskę, ciepło i miłość.

To, czego wnukowie potrzebują w obfitości, dostarczacie Wy, Babcia i Dziadek. Dajecie mi bezwarunkową miłość, dobroć, cierpliwość, poczucie humoru, piękne lekcje życia. Dziękuję Wam i życzę Wam samych radości każdego dnia!

„Doskonała miłość czasem nie przychodzi aż do pojawienia się pierwszego wnuka”

„Bóg nie mógł być wszędzie, więc stworzył Babcię i Dziadka”

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl