Życzenia urodzinowe
Życzenia urodzinowe

Ze względu na to, że moje kartki są puste w środku, pomyślałam, że pomogę Wam z ich uzupełnieniem :) Poniżej przedstawiam kilka niesztampowych i nierymowanych życzeń na urodziny. Jeśli szukasz życzeń na inne okazje zapraszam do przeczytania pozostałych artykułów.W dniu urodzin chciałabym Ci powiedzieć – ten rok należy do Ciebie!Życzę Ci, żebyś nie bała się sobie życzyć samych dobrych dni, wspaniałych ludzi obok i ogromu miłości – nie bój się być dla siebie dobra. Zasługujesz na najlepsze!

 

Fajnie mieć Cię obok – bądź szczęśliwy!

 

Myślę, że najlepsze wciąż przed Tobą. W tym roku życzę Ci pięknych skrzydeł, które pomogą Ci to złapać!

 

Życzę Ci żebyś zawsze miała ciepłą kawkę w dłoni, kochanego człowieka obok, zdrówka i wybitnych seriali!

W dniu urodzin życzę Ci aby każdy dzień był nie zapomnianą przygodą i powodem do zadowolenia. Aby nigdy nie zabrakło Ci ciepła i miłości najważniejszych osób w Twoim życiu - tych którzy są teraz i którzy będą... Powodzenia we wszystkim co robisz!

Życzę Ci szczęścia tak wielkiego jak ogrom nieba. Dużo wzlotów i szaleństw, Dobrych, mądrych i oddanych przyjaciół, cudownych uczuć, wytrwałości aby nieosiągalne cele stały się zdobyczami codzienności I jeszcze jedno: abyś miłość czerpał z nieskończonego źródła!

Z okazji urodzin życzę Ci samych szczęśliwych dni w życiu! Życzę Ci dużo zdrowia, radości, uśmiechu, pogody ducha, miłości najbliższych, wspaniałych przyjaciół, spełnienia najskrytszych marzeń...

Życzę Ci wszystkiego co najweselsze, najmilsze, najsłodsze i najpiękniejsze. Spełnienia wszystkich najskrytszych marzeń! Niech uśmiech nigdy nie znika z Twej twarzy

Z okazji urodzin życzę Ci abyś nigdy nie przestał marzyć, aby otaczali Cię sami życzliwy ludzie, a marzenia się spełniały! Dużo zdrowia i radości na co dzień życzy…

Z okazji Urodzin życzę Ci uśmiechu, szczęścia, życzliwości. Abyś każdego dnia znalazła czas dla siebie i w otaczającym świecie umiała zauważać radość.
Życzę Ci znalezienia takiej pracy, takich przyjaciół i takich możliwości, o jakich marzysz.
Stawiaj czoła przyszłości z nadzieją i odwagą.

Z entuzjazmem, zapałem i radością.
Weź to wszystko i zbuduj z tego życie,
które warto przeżyć...

Żyj tak aby każdy kolejny dzień był niesamowity i wyjątkowy.
Wypełniaj każdą chwilę tak aby potem wspominać ja z radością.
Czerp energię ze słońca, kapiącego deszczu i uśmiechu innych.
Szukaj w sobie siły, entuzjazmu i namiętności.
Żyj najpiękniej jak umiesz. Po swojemu. Spełniaj się!

W dniu Twojego Święta gorące życzenia imieninowe, wielu wspaniałych chwil, uśmiechu i powodzenia, niech Cię nie trapią żadne smutki, a marzenia się spełniają.

W dniu Urodzin życzę Ci, aby każdy dzień był niezapomnianą przygodą i powodem do zadowolenia. Aby nigdy nie zabrakło Ci ciepła i miłości najważniejszych w Twoim życiu osób. Powodzenia we wszystkim co robisz!

Z okazji Urodzin najserdeczniejsze życzenia, samych pogodnych i szczęśliwych dni, pełnych zdrowia, radości i spełnionych marzeń!

Z okazji urodzin życzę Ci czasu na marzenia, własnego miejsca na ziemi, dobrych ludzi dookoła, zdrowia i wielu radości na co dzień!

Życzę Ci wszystkiego co najweselsze, najmilsze, najsłodsze i najpiękniejsze. Spełnienia wszystkich najskrytszych marzeń! Niech uśmiech nigdy nie znika z Twej twarzy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl