• Masz pytania? Napisz do mnie: kontakt@cudowianki.pl

  • Zależy Ci na szybkiej wysyłce? Daj mi znać!

Kartka dla Bohaterów

WSPIERAMY BOHATERÓW

W tych trudnych czasach, każdego dnia, znajduję powód do radości. Dają mi go ludzie, którzy bezinteresownie pomagają drugiemu człowiekowi: kurierzy i listonosze, którzy codziennie dostarczają wszystkim produkty, pracownicy sklepów spożywczych, którzy mimo szalejącej epidemii wciąż sprzedają, właściciele i pracownicy restauracji, którzy gotują dla szpitali, salowe, osoby, które szyją maseczki i drukują przyłbice, pielęgniarki, lekarze, pracownicy laboratoriów i aptek, policjanci, strażacy, straż miejska... No mogłabym tak wymieniać bez końca. Jestem totalnie wzruszona i przy każdym poście na grupie 'Widzialna ręka' mam mokre oczy. Kto jest ze mną? :D

No ale koniec, bo jeszcze wszyscy się rozkleimy, a dziś nie o tym ;) Z myślą o tych wszystkich Bohaterach naszych trudnych czasów, razem z Malwiną (taaaak, to Przepiórka, autorka kartki z nowożeńcami i lamą oraz świątecznego łasucha) przygotowałyśmy kartkę, którą możecie ściągnąć (całkowicie za darmo) i wydrukować u siebie w domu, a później wysłać (kupując znaczek pocztowy online) lub przekazać (bezdotykowo) Waszemu Bohaterowi. Może Wasza ciocia jest pielęgniarką, albo sąsiad zrobił Wam zakupy, a może kurier już kolejny raz przychodzi z paczką, albo pan dostawca z pizzą? Myślę, że mimo tego, że siedzimy w naszych domach, to mamy dużo okazji, by komuś podziękować. Nie przedłużając, poniżej zostawiam Wam plik do ściągnięcia. Przygotowałam 2 kartki w formie pocztówek 10x15, 12x17, oraz jedną w formie klasycznej kartki do zgięcia (24x17). Pliki są w rzeczywistych rozmiarach, ale również przygotowane do druku na kartkach A4. No to co, do drukarek! :)


POBIERZ KARTKĘ
A na koniec ♥ Będzie nam bardzo miło jeśli udostępnisz info o tej kartce wśród swoich znajomych. W tych dziwnych czasach, dla małych przedsiębiorców, udostępnienie lub polubienie profilu to naprawdę ważna rzecz!

Dziękujemy!
Ania (@cudowianki) i Malwina (@przepiorka_pazurem)

PS Jeśli nie posiadasz drukarki, to oczywiście kartka trafia do mojego sklepu więc można ją normalnie kupić :)
O TU
  


Newsletter
Chcę do Ciebie napisać! Podaj swój adres e-mail, a otrzymasz serdeczny rabat 10%!
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl